Babeczka według pomysłu Kuby

Wczoraj przeglądałam bloga KUBY mój pięciolatek zobaczył kwiatkowe babeczki zrobione przez Kubę. Tak mu się spodobały, ze musiały byc wczoraj tez zrobione. babeczki były robione z myślą o kuzynce, która obchodzi dzisiaj 4 urodziny. Niestety okazało się że babeczka przerosłą mojego pieciolatka i troche mnie też. Nie moglismy poradzić sobie ze stokrotkami, więc poszliśmy troszkę na łatwiznę i zrobiliśmy babeczkę różaną. Mój synek wycinał slimaczki , przy mojej pomocy zwijał je i przyklejalismy do babeczki. Z racji tego że mój chłopczyk raczej z tych mało cierpliwych zrobił 4 sztuki różyczek a potem było " Mamusiu dokończysz?" wiec mamusia dokończyła. Zaniosłam babeczkę do pokoju a mój syn otworzył szeroko oczy i mówi " jeju jaka piekna". Według mnie babeczka taka sobie ale zachwyt w oczach mojego syna - bezcenny.:)


Komentarze

 1. Dzień dobry. Proszę Pani jaka szkoda że nie dała Pani zdjęcia. I dziękuję za linkę do mnie ale otwierają się moje kartki a nie babeczki. Proszę zrobić zdjęcie babeczki ja bym tak chciał zobaczyć. Z różyczkami też robiłem babeczki ale czekają na odpowiedni moment żebym je pokazał.
  Dobrego dnia Kuba.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj jest teraz widzę zdjęcie. Nie widziałem go za pierwszym razem. Bardzo ładna teraz trzeba zrobić więcej babeczek i to koniecznie. A na dodatek na jutro planuję coś specjalnego i to właśnie do babeczek więc bardzo zapraszam na jutro rano. Będzie mi bardzo miło jeśli Pani i takie coś zrobi ze swoim synkiem. Co to będzie? No to chwilowo tajemnicza tajemnica.
  Dobrego dnia Kuba.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne babeczki :) Kolorki bardzo energetyczne, takie na przekór jesienniej szarości :)
  Aż sama nabrałam ochoty na zrobienie takiej :)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Twój synek ma świetny gust i wie co ładne.Gratuluję i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz