Deseczki do sera, słoik i kartka

Dzisiaj pobawiłam się troche decoupage. Zrobiłam dwie deseczki do sera - jeszcze zostało polakierowac kilka razy - na razie dwa razy lakierowałam. Recykling słoiczka po kawie , no i na koniec kartka vintage tym razem na zielono.:)
Ponieważ u mnie ostatnio dużo zielonego się przewija , więc dzisiaj 

zielony  - symbol równowagi
Zielony, kolor wprowadza równowagę, odprężenie. Dobrze działa na serce i reguluje krążenie. Powoduje pogłębienie oddechu, ponieważ rozluźnia mięśnie klatki piersiowej. Pobudza przysadkę mózgową. Pobudza naturalne talenty, życzliwość i wrażliwość.
 Osoby lubiące kolor zielony to ludzie towarzyscy i przyjaźni, bezkonfliktowi, stali w uczuciach i ceniący spokój. Lubią stałe związki i stabilizację. Jasna zieleń oznacza wierność i lojalność w stosunku do partnera. Pierwotnym i najbardziej chyba znanym symbolem nadzieji jest kolor zielony. harmonia, natura i uczucie spełnienia. Zieleń to oczywiście wiosna oraz Święta Wielkanocne - symbol powrotu do życia - zmartwychwstania duchowego i regeneracji sił fizycznych.

kolor stroju:

Najczęściej nakładany kolor zielony pomaga w relaksacji, osiąganiu harmonii, odprężenia. Oznacza potrzebę równowagi wewnętrznej i skupienia się na sobie. Nie pobudza i w nadmiarze może być nawet męczący. Jeśli wyraża cię właśnie zieleń masz zdolność do bardzo realistycznego pojmowania rzeczywistości i stąpasz mocno po ziemi. Jesteś praktyczny i często w działaniu posługujesz się instynktem. Rzadko podejmujesz ryzykowne wyzwania, gdyż bardziej cenisz sobie bezpieczeństwo i stałość

Komentarze

  1. Śliczne deseczki.Bardzo fajnie potraktowałaś słoik po kawie.Karteczka również śliczna.
    Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz