czytaniehttp://robotkimaknety.blogspot.com/
Ostatnia środę ominełam bo  miałam środę pod hasłem emocji zbyt dużych. Córka miała zabieg ale pod narkozą ogólną wiec stres, podczas powrotu do domu dostałam telefon ze syn chory ma wysoka goraczke która ciągneła sie do poniedziałku , dalej zreszta siedzimy w domu bo jeszcze w poniedziałek gardło było brzydki. Zeby jeszcze sie dobić do końca miała umówioną wizyte u dentysty i zatruty ząb - ból do 2 w nocy. Wiec nie miał juz siły ani an czytanie  co u was ani an pisanie co u mnie.
U mnie dzierga sie chusta która proponuje Makneta tzn teraz czekam na ozdona borte bo nie mam wzoru a reszta juz gotowa. Czytam Gutowskiej -Adamczyk Podróż do miasta swiateł . Zdjecia za chwilkęKomentarze

 1. Współczuję przeżyć... mam nadzieję, że teraz już tylko z górki będzie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie też w środę był szpital, tylko bez zabiegów a z gipsem. Stresik, a co dopiero przy takich "przygodach". Mam nadzieję, że teraz już wszystko się wyprostuje! Wszystkiego dobrego!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspolczuje i zycze rodzince powrotu do zdrowia, ale wiesz jak to mowia: po burzy, zawsze slonce. Teraz pewnie czeka Cie seria slonecznych dni. Pozdrawiam Beata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziekuję bardzo mam nadzieję ze teraz juz bedzie ok

   Usuń
 4. O kurczę, ale miałaś tydzień. Współczuję. Życzę spokoju i zdrowia. Będzie lepiej. Dana.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czasem codzienność nas zaskakuje nie tylko pozytwnie, życzę wszystkiego dobrego >
  Książkę przeczytałam , bardzo fajnie się czyta, czekam na drugą część :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tez mi sie podoba , mam juz drugą częśc wczoraj dostałam w bibliotece.;)

   Usuń
 6. Widzę, że u wszystkich blogierek problemy zdrowotne, u mnie też pod znakiem jelitówek ,mojej zwichniętej nogi, same problemy.Fajna książka przeczytałam 2 części.

  OdpowiedzUsuń
 7. Często jest tak, że kilka problemów atakuje nas w tym samym momencie. Życzę wszystkiego dobrego! Książka wygląda ciekawie :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz