Ciekawe, jakie będziesz miała wrażenia z czytania. Ja najpierw Musso wciagałam nałogowo, ale z czasem, po szóstej książce stwierdziłam, że są tak do siebie podobne, że kolejnej póki co nie przełknę... Dlatego jestem ciekawa, jak to jest u Ciebie :)
dziwczyny , macie racje, wszystkie.:) Musso jest schematyczny jego ksiązki sa do siebie podobne, knoci zakończenia. Aleja lubie jego ksiązki jego jezyk pisania, i jesli tylko pojawia sie nowa ksiązka zaraz wypożyczam i czytam.;) Jutro podoba mi sie choc jak zwykle jest tam wątek śmierci i mozliwosc odwrócenia tego co sie stało, miłość wielka i wszystko co jest w Musso.;) czyta sie dobrze, wiec czytam.:) pozdrawiam wszystskie cieplutko bo u mnie dzisiaj jakos chłopdno i ponuro za oknem
Czytałam- słuchałam książkę tego autora . No nie porwała mnie. Może ta lepsza, napisz jak przeczytasz !
OdpowiedzUsuńJak dla mie ten autor knoci zakończenia. Ale przekonaj się sama, może tobie się spodoba.
OdpowiedzUsuńPrzeczytałam jedną książkę tego autora... nie zachwyciła mnie i po inne już nie sięgnęłam... może kiedyś do niego wrócę.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
O ja tez musze pomyslec o czapkach dzieciecych, moze za kilka dni beda juz jak znalazl. Pozdrawiam serdecznie Beata
OdpowiedzUsuńCiekawe, jakie będziesz miała wrażenia z czytania. Ja najpierw Musso wciagałam nałogowo, ale z czasem, po szóstej książce stwierdziłam, że są tak do siebie podobne, że kolejnej póki co nie przełknę... Dlatego jestem ciekawa, jak to jest u Ciebie :)
OdpowiedzUsuńdziwczyny , macie racje, wszystkie.:) Musso jest schematyczny jego ksiązki sa do siebie podobne, knoci zakończenia. Aleja lubie jego ksiązki jego jezyk pisania, i jesli tylko pojawia sie nowa ksiązka zaraz wypożyczam i czytam.;) Jutro podoba mi sie choc jak zwykle jest tam wątek śmierci i mozliwosc odwrócenia tego co sie stało, miłość wielka i wszystko co jest w Musso.;) czyta sie dobrze, wiec czytam.:) pozdrawiam wszystskie cieplutko bo u mnie dzisiaj jakos chłopdno i ponuro za oknem
OdpowiedzUsuńKolory włóczki, które prezentujesz przypominają mi barwy życia, które się czerpie pełnymi garściami.
OdpowiedzUsuńwłasnie zabieram sie za "Papierową dziewczynę"
OdpowiedzUsuńpapierowa dziewczyna podobała mi sie bardzo
OdpowiedzUsuńŚliczne te kolory na czapki wybrałaś ;) bardzo energetyczne ;) A te włoski nie będą podgryzać za bardzo?
OdpowiedzUsuńto beda kominy.:) włoczka jest bardzo miekka i nie podgryza bo to akryl taki kosmaty.:)
Usuńoch jak lubię oczka wyciągane! Doskonałe z cieniutkiej włóczki!
OdpowiedzUsuń