Paznokcie hybrydowe - bordo do szarości. 11/52 Dolina umarłych Tess Geritsen

uwielbiam szarości wszelkiej maści . Ciemniejsze , jaśniejsze teraz swetry  mam w zasadzie tylko szare. Do tych szarości staram się zakładać coś kontrastowego. Bordowe spodnie lub różowa bluzka.
Dzisiaj bordo na paznokciach. Pięknie jestem zadowolonaDolina umarłych
W czasie zjazdu patologów w Jackson Hole, Wyoming Maura spotyka starego znajomego z czasów kursu przygotowawczego na studia. Doug zaprasza ją na wspólną wycieczkę ze znajomymi do pobliskiego schroniska w górach. Kobieta początkowo się waha, ale w końcu daje się namówić. Pragnie w ten sposób odreagować także swoje troski i problemy oraz zastanowić się nad swoim związkiem z Danielem.


W połowie drogi naszych bohaterów zaskakuje śnieżyca i z powodu błędu nawigacyjnego skręcają oni w niewłaściwą drogę. W wyniku zawracania samochód grzęźnie w zaspie śnieżnej, a podróżni nie mają szans na jego wydostanie. Aby nie zamarznąć, postanawiają poszukać najbliższego schronienia na przeczekanie śnieżycy i później wyruszyć po pomoc. Droga, którą obrali, doprowadzi ich do opuszczonego miasteczka zwanego Królestwem Bożym, gdzie wszystkie domostwa wyglądają identycznie.

Maura i jej przyjaciele zastanawiają się, co też mogło się wydarzyć, że mieszkańcy opuścili swoje domostwa w tak wielkim pośpiechu i pozostawili za sobą samochody, cały dobytek, zwierzęta i niedojedzony posiłek.

W tym samym czasie bohaterowie zostają uznani za zaginionych, a parę dni później policja znajduje spalony samochód ze zwęglonymi zwłokami czwórki ludzi. Stróże prawa przypuszczają, iż wśród nich może być także Maura Isles. Jednak Jane Rizzoli nie może w to uwierzyć i żąda porównania zdjęć rentgenowskich zębów. Gdy okazuje się, że miała rację, od razu zleca ponowne poszukiwania doktor Isles.


Komentarze

  1. Uwielbiam tą książkę, wg mnie najlepsza Tess :) paznokietki bardzo ładne :) pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz