Baza pod makijaż Cashmere

Cashmere Secret

Baza wygładzająca

Dzięki mikrosiateczce przestrzennych silikonów 3D perfekcyjnie kryje niedoskonałości cery i delikatnie wyrównuje zmarszczki. Skóra staje się kaszmirowo gładka i idealnie miękka w dotyku.

Gwarantuje efekt matowienia, nawet po wcześniejszym zastosowaniu bogatego kremu.

Ułatwia rozprowadzanie fluidu, a także wiąże cząsteczki makijażu, dzięki czemu wydłuża jego trwałość i sprawia, że skóra łatwiej oddycha. Skład: cyclomethicone, dimethicone crosspolymer, phenoxyethanol, ethylparaben, methylparaben, parfum.

Cena: około 35złBaza 
jest  bardzo delikatna, silikonowa. Twarz jest delikatna bardzo gładka.Dla mnie ważne jest również to że bardzo ładnie wyrównuje niedoskonałości. Moim problemem sa rozszerzone pory. Na szczęście ta baza daje radę.;)  Po nałożeniu na twarz baza bardzo dobrze  sie rozprowadza, wystarczy niewielka ilość. Podkład idealnie sunie po skórze zabezpieczonej bazą.  Oczekiwałam od bazy wygładzenia i przedłużenia  trwałości makijażu. Baza spełniła moje oczekiwania. Baza jest w bardzo ładnym mlecznobiałym opakowaniu. Posiada pompkę co daje nam możliwość precyzyjnego dozowania produktu. Myślę, baza jest warta przetestowania, ja zapewne będę do niej wracała. 
Komentarze