Niebezpieczne kłamstwa , Becca Fitzpatrick - recenzja

Stella to nie jest moje prawdziwe imię.
Thunder Basin w Nebrasce nie jest moim prawdziwym domem.
To nie jest moje prawdziwe życie.

Po tym jak byłam świadkiem groźnego przestępstwa, zostałam objęta programem ochrony świadków i wysłana do spokojnego miasteczka na końcu świata. Moje życie rozpadło się na milion kawałków. Nie potrafię się tu odnaleźć. Miałam rozpocząć ostatni rok liceum. Miałam być z chłopakiem, którego kocham, ale zostaliśmy rozdzieleni. Teraz w moim życiu pojawił się ktoś inny – czy mogę mu zaufać? Coraz trudniej jest mi ukrywać uczucia. Coraz trudniej jest też kłamać… Im bardziej czuję się bezpieczna, tym większe grozi mi niebezpieczeństwo.


Książka czyta się dość szybko. Główna bohaterka,to dziewczyna, która troszkę się pogubiła , bo życie nie był dla niej łatwe. Matka narkomanka, ojciec, który ją zostawił i morderstwo, którego jest świadkiem. Czy dziewczyna poradzi sobie ze wszystkimi problemami, czy odnajdzie w końcu przyjaciół , którzy ją pokochają i pomogą się pozbierać.
Stella musi sprostać  przeciwnościom losu . Spotyka chłopaka nie wie jednak czy jest w stanie mu zaufać. Stara się jak może, jednak nie chce się zbyt angażowac, żeby nie rozczarować ani siebie ani chłopaka. Jednak uczucie okazuje się silniejsze?...   Książka warta przeczytania. Można dzięki niej troszkę poznać zachowania i myślenie młodzieży. Nie jest może zbyt lotna jesli chodzi o język i o dynamikę , ale z racji tego , że to książka młodzieżowa, myślę że jest warta przeczytania. Komentarze

 1. Zachęciłaś mnie do przeczytania :) uwielbiam książki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem, jak to traktować. Trochę trudno nazwać to recenzją...

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawa propozycja :) myślę, że to coś dobrego na jesienne wieczory :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Mimo, że recenzja to raczej nie jest, to i tak wystarczająco zachęciłaś do przeczytania :) Lubie takie ksiązki

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz