KumploBook - Dogrywka - książka dla prawdziwych przyjaciół - recenzjaKumplobook nie jest taką zwyczajną książką. To produkt genialna. Jest to swego rodzaju zeszyt z różnego rodzaju grami, zagadkami, wykreślankami. Kiedy zobaczyłam grę w państwa miasta, od razu przypomniały mi się moje lata szkolne, kiedy to na korytarzu wszyscy chodziliśmy z zeszytami i graliśmy. Żeby tylko na korytarzu, ile razy bawiliśmy  się w państwa miasta na lekcji, ale o tym ciiii, żeby się nauczyciele nie dowiedzieli.
 Ostatnio nawet próbowałam namówić syna  do zabawy, ale jakoś nie był zainteresowany , jednak kiedy zobaczył tę grę w książce... . Zabawa była super, śmiechu co niemiara, a przy okazji powtórzyliśmy trochę  geografii i biologii.), obecnie w szkole nazywa się to przyroda.
Kumplobook to taki komputer nieinteraktywny, a ludzki, bo do każdej strony musimy mieć przyjaciela, z którym wypełniamy naszą grę. My po jednej stronie, on po drugiej. Podczas zabawy mamy czas na rozmowę, taką normalną bez słuchawek i mikrofonów. Super rozmowę w realu. Możemy widzieć naszego kumpla i wspólnie spędzać z nim czas. Jeśli nie mamy akurat żadnego kolegi  pod ręką, to przecież w statki możemy pograć z mamą lub tatą. I też wspaniale spędzimy nasz czas wolny.
Uważam, że jest to rewelacyjna alternatywa dla komputera. Książka zawiera wiele ciekawych zabaw i pomysłów, żeby się bawić, spędzać ze sobą czas.Idealna publikacja dla fanów starych dobrych gier: statki, państwa- miasta, sokole oko, rebusów, krzyżówek, rozsypanek. 
To zbiór fajnych rozrywek rozwijających inteligencję i kreatywność dzieci, poszerzających wiedzę, a przede wszystkim świetna odskocznia od komputera.Ja polecam! A WY co sadzicie o takiej formie zabawy z dzieckiem?  Za możliwość przeczytania książki  bardzo dziękuje  Wydawnictwu
Komentarze

Prześlij komentarz