"SEXY BASTARD. HARD" - EVE JAGGER


Erotyk - (greckie erôtikós – miłosny, od eros – miłość zmysłowa). Pięknie przetłumaczone z greckiego. Bardzo zmysłowo i lirycznie. Czy książka Eve Jagger również zachwyci nas zmysłowością i pięknem miłości?
Zobaczymy.

Główna bohaterka to Cassie, która wraca z Anglii, a właściwie ucieka od swojego męża – brutala. Pragnie jedynie spokoju i zapomnieć o swoim nieudanym małżeństwie. Niestety już pierwsza noc w domu  okazuje się niezbyt spokojna. W środku nocy do domu wpada facet – bardzo przystojny zresztą i seksowny- poszukuje jej brata, który pożyczył pieniądze, nie mam niestety z czego oddać. Dziewczyna, chcąc go  ratować , decyduje się na pracę księgowej u Rydera – bo tak ma imię intruz. Jak myślicie, czy ta decyzja jest spowodowana jedynie chęcią pomocy bratu? Może jednak są jakie inne przesłanki?

Ryder to silny, idealnie zbudowany facet. Właściciel kilku dobrze prosperujących legalnie barów , w których organizuje  nielegalne walki, za przyzwoleniem policji. Kiedy go poznajemy, mamy wrażenie, że to typowy mięśniak. Jednak reszta fabuły pokazuje nam prawdziwe oblicze tego przystojniaka. Wydawać by się mogło, że to on jest tym panem i władca, który owija sobie panienki wokół palca. Czy i tym razem tak będzie? Czy tajemnicza Cassie okaże się tą, z którą będzie chciał zbudować związek? Czy tajemnica Cassie pozwoli im na to?
Myślę, że jest to bardzo dobra propozycja dla wielbicieli erotyków. Silny i mega przystojny facet, piękna i seksowna kobieta to musi zaiskrzyć.
Mamy tu taki klasyczny rodzaj bajki o miłości i namiętności. Fabuła może nie jest zbyt zaskakująca, ale elementy sensacji ratują książkę, przed nudą. Sceny erotyczne są bardzo ładnie opisane. Nie są wulgarne co, jest dla mnie plusem, są opisane tak, że czyta się je bardzo przyjemnie.
Mamy tu przykład narracji z punktu widzenia obu bohaterów, co pozwala nam, na spojrzenie zarówno od strony męskiej, jak i żeńskiej, na niektóre sytuacje.
Książka z gatunku lekka, łatwa i przyjemna. Idealna, żeby przeczytać coś przyjemnego. Czyta się w zasadzie jednym podejściem, mnie zajęło kilka godzin. I tu minusik malutki, jak dla mnie książka mogłaby być dłuższa. Można było rozwinąć kilka wątków, żeby czytelnikowi, dać jeszcze chwile więcej z przyjemności czytania.
Powieść idealnie pozwala oderwać się od szarej rzeczywistości i choć przez chwilę poczuć zmysłową magię miłości.
Komentarze

 1. Zniechęciłam się skutecznie do tego rodzaju literatury🙂

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię książki z podwójną narracją, a ostatnio właśnie rozglądałam się za jakimś erotykiem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak ładnie opisane to mnie to przekonuje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przepadam za tego typu literaturą, aczkolwiek opisałaś książkę ciekawie. ��

  OdpowiedzUsuń
 5. Miłość mam na szczęście w domu i nie szukam w książkach ;)
  A tak serio, literacko - nie trafiłam jeszcze na erotyk, ba, na książkę z wyraźnym wątkiem erotycznym, która byłaby dobrze napisana. Same czytadła. Skutecznie wyleczyło mnie to z chęci dalszego zgłębiania tego "gatunku"...

  Pozdrawiam,
  Ewelina z Gry w Bibliotece

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety całkowicie nie mój typ literatury. Zdecydowanie bardziej preferuję literaturę faktu. ;)

  OdpowiedzUsuń

 7. My family members every time say that I am killing my time here at web, except I know I am getting knowledge all the time by reading such nice posts. yahoo mail sign in

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz