"SEXY BASTARD. HARD" - EVE JAGGER


Erotyk - (greckie erôtikós – miłosny, od eros – miłość zmysłowa). Pięknie przetłumaczone z greckiego. Bardzo zmysłowo i lirycznie. Czy książka Eve Jagger również zachwyci nas zmysłowością i pięknem miłości?
Zobaczymy.

Główna bohaterka to Cassie, która wraca z Anglii, a właściwie ucieka od swojego męża – brutala. Pragnie jedynie spokoju i zapomnieć o swoim nieudanym małżeństwie. Niestety już pierwsza noc w domu  okazuje się niezbyt spokojna. W środku nocy do domu wpada facet – bardzo przystojny zresztą i seksowny- poszukuje jej brata, który pożyczył pieniądze, nie mam niestety z czego oddać. Dziewczyna, chcąc go  ratować , decyduje się na pracę księgowej u Rydera – bo tak ma imię intruz. Jak myślicie, czy ta decyzja jest spowodowana jedynie chęcią pomocy bratu? Może jednak są jakie inne przesłanki?

Ryder to silny, idealnie zbudowany facet. Właściciel kilku dobrze prosperujących legalnie barów , w których organizuje  nielegalne walki, za przyzwoleniem policji. Kiedy go poznajemy, mamy wrażenie, że to typowy mięśniak. Jednak reszta fabuły pokazuje nam prawdziwe oblicze tego przystojniaka. Wydawać by się mogło, że to on jest tym panem i władca, który owija sobie panienki wokół palca. Czy i tym razem tak będzie? Czy tajemnicza Cassie okaże się tą, z którą będzie chciał zbudować związek? Czy tajemnica Cassie pozwoli im na to?
Myślę, że jest to bardzo dobra propozycja dla wielbicieli erotyków. Silny i mega przystojny facet, piękna i seksowna kobieta to musi zaiskrzyć.
Mamy tu taki klasyczny rodzaj bajki o miłości i namiętności. Fabuła może nie jest zbyt zaskakująca, ale elementy sensacji ratują książkę, przed nudą. Sceny erotyczne są bardzo ładnie opisane. Nie są wulgarne co, jest dla mnie plusem, są opisane tak, że czyta się je bardzo przyjemnie.
Mamy tu przykład narracji z punktu widzenia obu bohaterów, co pozwala nam, na spojrzenie zarówno od strony męskiej, jak i żeńskiej, na niektóre sytuacje.
Książka z gatunku lekka, łatwa i przyjemna. Idealna, żeby przeczytać coś przyjemnego. Czyta się w zasadzie jednym podejściem, mnie zajęło kilka godzin. I tu minusik malutki, jak dla mnie książka mogłaby być dłuższa. Można było rozwinąć kilka wątków, żeby czytelnikowi, dać jeszcze chwile więcej z przyjemności czytania.
Powieść idealnie pozwala oderwać się od szarej rzeczywistości i choć przez chwilę poczuć zmysłową magię miłości.
Komentarze

 1. Zniechęciłam się skutecznie do tego rodzaju literatury🙂

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię książki z podwójną narracją, a ostatnio właśnie rozglądałam się za jakimś erotykiem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak ładnie opisane to mnie to przekonuje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przepadam za tego typu literaturą, aczkolwiek opisałaś książkę ciekawie. ��

  OdpowiedzUsuń
 5. Miłość mam na szczęście w domu i nie szukam w książkach ;)
  A tak serio, literacko - nie trafiłam jeszcze na erotyk, ba, na książkę z wyraźnym wątkiem erotycznym, która byłaby dobrze napisana. Same czytadła. Skutecznie wyleczyło mnie to z chęci dalszego zgłębiania tego "gatunku"...

  Pozdrawiam,
  Ewelina z Gry w Bibliotece

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety całkowicie nie mój typ literatury. Zdecydowanie bardziej preferuję literaturę faktu. ;)

  OdpowiedzUsuń

 7. My family members every time say that I am killing my time here at web, except I know I am getting knowledge all the time by reading such nice posts. yahoo mail sign in

  OdpowiedzUsuń
 8. Attractive component of the material. I just stumbled across your web site and accession capital to say that I really enjoyed your site. US Citizen Travel to Turkey, you can apply for a Turkey Visa to the US anytime, but ideally, apply at least two days before your date of travel.

  OdpowiedzUsuń
 9. Great post. Thank you The international travelers traveling to Kenya need to check the Kenya visa information online. However, the online Kenya visa on arrival application offers you the best, fastest online visa services. Thank you

  OdpowiedzUsuń
 10. I have read this article many times, and I found it very helpful. I really appreciate the time and effort you put into this and click here to apply for an Indian evisa from USA. An e-visa to India has now become easier to obtain.

  OdpowiedzUsuń
 11. Wow.. Very informative article thanks for sharing please keep it up.. Foreign travelers can pay the Indian e visa fee with a secure network and the Indian visa fee for US citizens is different in case of emergency.

  OdpowiedzUsuń
 12. I think this is an informative post and it is very useful and informative. So, I would like to thank you for the effort you put into writing this article. What is e visa Indian? Indian e Visa or Electronic Visa (ETV) is an online travel authorization. You can apply e visa to Indian online.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 14. Feeling so excited to have read through your amazing article post. The Vietnam visa procedure is very simple, you don't need to worry about it . It just takes only 10 min . The whole Vietnam visa procedure is online based .

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz