Maddie Ziegler_ Pamiętniki Maddie _ recenzja

Kiedy dostałam do zrecenzowania książkę o Maddie Ziegler. Powiem szczerze, że nawet nie wiedziałam, kim jest ta młoda osoba. Postanowiłam jednak, że dam jej szansę. Nie można przecież, od razu skreślać książki, nawet do niej nie zajrzawszy. Po pierwsze poczytałam w necie o dziewczynie. Kurcze nastolatka pomyślałam, co można napisać w biografii nastolatki. Potem okazało się, że znam ja dzięki wokalistce Sia.

Zaczęłam czytać. I wiecie co?
Madison Nicole Ziegler to młodziutka tancerka urodzona w Stanach Zjednoczonych. Mimo młodego wieku osiągnęła już wiele sukcesów, myślę, że będzie ich jeszcze więcej. Jest bardzo utalentowaną młodą osobą. Coraz bardziej zaskakuje swoich fanów, dając im wiele z siebie.
Jej kariera nabrała tempa, po występie w programie Dance Moms. Jej występy w teledyskach pokazują, że jest tancerką na bardzo wysokim poziomie. Jest nastolatką o bardzo dojrzałym podejściu do życia. Twardo stąpa po ziemi. Można wnioskować, że jest świadoma swojego talentu, ale woda sodowa jeszcze nie uderzyła jej do głowy.
Mimo tego, że jest to biografia tak młodej osoby, czytało się ja bardzo fajnie. 
Jest idealną książką dla nastolatek. Polecam.

Komentarze