Sexy Bastard. Cash Eve Jagger- recenzjaKolejna seksowna okładka, która przyciąga kobiecy wzrok. Kolejny seksowny i przystojny chłopak i do tego barman. Czego chcieć więcej?
No właśnie to zabójcze połączenie mamy w kolejnej części „Sexy Bastard”.
Nie czytałam co prawda pierwszej części, ale nie przeszkadzało mi to w niczym. .

Ponieważ to moje pierwsze zetkniecie z tą autorką, to nie bardzo wiedziałam, czego mogę się spodziewać.
No i wiecie co….?
Książka mi się podobała. Powiem Wam, że jeśli chcecie się odstresować, poczytać o seksownych facetach, to znaleźliście książkę dla siebie.
Cash to przystojny barman, który uwielbia flirtować z pięknymi kobietami. Jest on znany w Atlancie jako ten, który serwuje najlepsze drinki i najgorętszy seks.
Ona to młoda, piękna prawniczka Savannah, szuka prawdziwej miłości. Czy znajdzie ją w Altitude, barze, w którym wpada w oko naszemu barmanowi?
Zaczynają niewinny flirt. Jak on się zakończy? Czy uda im się być razem?

Powiecie nuda, romans. Nie, nie kochane, to nie wszystko, okazuje się bowiem, ze Cash ma swoje sekrety. Ciekawe jakie? No oczywiście.
Żeby nie psuć wam zabawy, nie powiem.:) A co.
Fabuła, bohaterowie tej części, relacje są przedstawione w bardzo ciekawy sposób. Powiem szczerze, że sięgając po tę książkę, bałam się, że to kolejny erotyk, z dużą ilością łóżkowych scen. To jest jednak coś innego. To ładnie napisany romans.
Cash to w sumie miły chłopak, który stara się być dobrym człowiekiem, człowiekiem, który chce żyć w zgodzie ze swoim sumieniem.
Książka jest genialną lekturą na wieczór dla oderwania się od rzeczywistości. Napisana bardzo ładnym językiem, pięknie opisane sceny miłosne. I co najważniejsze nie ma tu wulgaryzmów. Jest to idealna propozycja dla kobiet, które mają ochotę na lekką lekturę na pograniczu romansu i erotyku.

Komentarze

  1. Pewnie dla większości pan z okładki jest super sexowny, dla mnie ma za dużo mięśni :D ale co do książki - w taki sposób chętnie bym się odstresowała :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz