Seksowny przystojniak z tatuażem - Śmiały podryw - Scarlett Cole

Śmiały podryw to trzecia część serii Tatuaże.
Pixie młoda dziewczyna po wielu życiowych niepowodzeniach i przejściach, zostaje znaleziona przez dwóch olbrzymów pracujących w studio tatuażu.Dziewczyna bardzo wiele przeszła w swoim życiu, trauma i lęki, które zostały, nie pozwalają zapomnieć o dawnym życiu. Właściciele studia wyciągnęli do niej pomocną dłoń. Kobieta, którą znaleźli na schodach, była naćpana i wyczerpana. Pomogli jej zerwać z nałogiem, zatrudnili ją w swoim studio, zaopiekowali się nią. Są to jedyni mężczyźni, którym ona ufa, traktuje ich jak braci.
Los jednak ma dla niej kolejne wyzwanie. Dred to muzyk, wokalista znanego zespołu, jest sławny i bardzo przystojny. Mężczyzna przychodzi do studia robić sobie tatuaże, kilka razy próbuje umówić się z Pixe, jednak ta ciągle odmawia.
Boi się, że to co spotkało ją w przeszłości, nie pozwoli jej na szczęście. Musiałby wyznać prawdę, która według niej nie może ujrzeć światłą dziennego.
Może jednak prawda nie jest taka straszna? Czy uda jej się pokonać demony, które ją prześladują? Jaka jest jej tajemnica, tak pieczołowicie przez nią skrywana? Może jednak warto zawalczyć o swoje szczęście?
Mamy tu dwoje zranionych i doświadczonych przez życie bohaterów. Los postanawia ich jednak połączyć. Czyżby uważał, że są dla siebie stworzeni? Bardzo polubiłam oboje bohaterów. Trochę narwany Dred, miła i troszkę wystraszona Pixe. Powiem szczerze, że bardzo im kibicowałam. Akcja jest dość dynamiczna, co powoduje, że nie nudzimy, się czytając. Jest to idealna książka na weekend. Pozwala się odprężyć i odstresować. Mamy tu wątek obyczajowe, ale jest też wątek społeczno – kryminalny, który nakręca fabułę. Autorka manipuluje naszymi emocjami, raz pozwala nam się śmiać i cieszyć, żeby za chwilę poczuć strach i smutek. Bardzo podoba mi się to, że nie ma tu zbyt wielu wulgaryzmów, a sceny łóżkowe są bardzo subtelne, a to sami przyznacie rzadkość ostatnio.
Jest to idealna propozycja na weekend czy na zbliżające się wakacje.

Komentarze

  1. No z tym podrywem to czasem i różnie bywa, bo albo damy się poderwać albo to my będziemy podrywały. Tutaj można sprawdzić sobie np. poradnik https://kobiecystyl.pl/psychologiczne-sztuczki-na-faceta-jak-sprawic-aby-kazdy-mezczyzna-byl-twoj/ , bo możecie tam znaleźć fajne wskazówki o psychologicznych sztuczkach, które w podrywie mogą Wam pomóc.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zobaczcie sobie ofertę tej firmy przeprowadzkowej www.transportplus.pl. Jeśli ktoś z was planuje przeprowadzkę to z czystym sumieniem mogę ich polecić. Firma ma świetny zespół, działa sprawnie i profesjonalnie. Cennik tej firmy jest bardzo atrakcyjny. My chcemy skorzystać z ich usług w tym roku bo w końcu przeprowadzamy się do domu na wsi,

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz