Pocałunek gwiazdy. Falling Stars. Tom 1 Autor: A. L. Jackson

 

Na wstępie pozdrawiam Was bardzo serdecznie. Co u Was słychać? U mnie wszystko ok, wakacje mam więc korzystam trochę ze słońca, trochę z wolnego czasu i czytam, czytam, czytam...

Ostatnio miałam okazję przeczytać, kilka fajnych książek. Wiecie, teraz są wakacje, to warto wrzucić coś ciekawego do plecaka, kiedy wyruszamy, ahoj przygodo.

 


 


        „Pocałunekgwiazdy”, bo o tej książce mowa, można jak najbardziej zabrać ze sobą. To książka z gatunku łatwych i przyjemnych.

     Miłość to o nią przecież chodzi w każdym związku, to na niej głównie opiera się nasze życie, kiedy staramy się je dzielić z innym człowiekiem. Niestety nie zawsze mamy na nią ochotę, ona jednak wchodzi z buciorami w nasze życie, nie pyta, czy tego chcemy, czy nie.

         Leif jest na życiowym zakręcie, stroni od ludzi, a wszelkie więzi uważa za zbyteczne i niepotrzebne. Przez kilka ostatnich lat świetnie mu się to udaje. Żyje sobie w cieniu, na uboczu z dala od ludzi. Kiedy jednak dostaje propozycję, która wydawać by się mogło, pozwoli zapomnieć o przeszłości, trzeba z niej skorzystać.

      Mia kobieta, która przeżyła traumę, stara się wrócić do normalności, chce to zrobić dla siebie i swoich dzieci. Dla szczęścia swoich dzieci jest w stanie poświęcić bardzo wiele.

     Kiedy tych dwoje się spotyka coś między nimi, zaczyna się dziać. Wydaje im się, że nie mogą sobie nic wzajemnie dać, ale z drugiej strony coś bardzo ciągnie ich do siebie. Jakaś niewidoczna siła, która zdaje się być głucha na ich sprzeciwy. Czy uda im się, choć na chwilę poddać się losowi? Czy ich związek będzie możliwy? Czy dwie zranione dusze odnajdą, drogę do szczęści?

Dwie skrzywdzone dusze, muzyka, tajemnica, emocje i trochę gangsterki może wróżyć dobrze spędzony czas. I tak właśnie jest z tą książką. Kiedy już zaczniecie ją czytać, poznacie bohaterów, trudno będzie się z nimi rozstać.

Miłego relaksu Wam życzę z dobrą książką.

Wasza Janielka

PS. Napiszcie swoje wrażenia po przeczytaniu. Jestem bardzo ciekaw, czy Wam też się podobała?

Janielka

Komentarze