Teraz twój ruch - Kristen Callihan - historia wielkoluda

 

Dzień dobry Kochani!

Jak Wam mijają wakacje. Pewnie część z Was jeszcze w trakcie urlopu, część już po. Ja powoli będę wracała do pracy. Trzeba przygotować podręczniki dla dzieciaków.

Dzisiejsza bohaterka, którą chciałam Wam polecić to kolejna część serii o seksownych sportowcach Kristen Callihan. Tym razem to „Teraz twój ruch”.

 

 


 

Tym razem spędzimy czas z Fioną i Ethanem.

Dziewczyna jest przebojowa, wyluzowana i bezpośrednia, nie przepada za sportowcami – futbolistami. On cichy, spokojny, jakoś nigdy nie interesował się zbytnio kobietami. Futbolista, silny, dobrze zbudowany, ale bardzo wrażliwy i nieśmiały.

Tych dwoje to całkowite przeciwieństwa, coś jednak ciągnie ich do siebie, jakiś wewnętrzny magnes. Czyżby los chciał za wszelką cenę połączyć tych dwoje?

Podobała mi się fabuła powieści nastawiona na swoistego rodzaju przepychankę uczuciową, w stylu chciałaby, ale się boi. Nie jest to jednak denerwujące, jest bardzo fajnie wszystko wyważone i ładnie napisane, czasami wywoływało u mnie śmiech. Akcja poprowadzona dynamicznie, nie pozwala się nudzić. Cała powieść jest świetną obyczajówką, którą czyta się lekko i bardzo przyjemnie.

To jest trzecia część, ale spokojnie możecie zacząć swoją przygodę ze sportowcami od tej części.

Pojawią się pewne detale, które łączą wszystkie części, nie wiem, czy będą zauważone przez osoby, które tych wcześniejszych nie czytały-zapewne nie. Jak zwykle w tego rodzaju książkach nie zabraknie emocji, które czasem podniosą wam ciśnienie z radości, czasami ze złości.

Bawiłam się świetnie podczas czytania. Bardzo kibicowałam bohaterom, Ethan wzbudził we mnie wiele pozytywnych emocji, bardzo polubiłam tego wielkoluda.

Ta seria jest idealną odskocznią od rzeczywistości. Możecie ze spokojnym sumieniem zabrać ją na wakacje i czytać do woli. Na pewno się nie zawiedziecie.

Polecam !

Wasza Janielka.
Komentarze