Lisa Gardner - W ukryciu - Strach przed kimś, strach przed ludźmi

 

Strach przed kimś, nie wiesz przed kim, nie wiesz, kim jest twój prześladowca. Częste zmiany tożsamości, po co to  robić. 
 
 

 
 
Wiesz tylko, że musisz uciekać, żeby przeżyć. Kolejna książka Lisy Gardner,  W ukryciu, druga część serii z detektyw sierżant D.D. Warren. Powiem szczerze, że pierwsza część podobała mi się bardzo, dlatego bez chwili zastanowienia zabrałam się za część drugą.
Cieszę się, że dzięki Wydawnictwo Albatros wznowiło serię. Nie miałam wcześniej okazji jej czytać. Teraz wiem, że będę musiała nadrobić zaległości.
Okazało się, że to super thriller, który czyta się z zapartym tchem, trzyma  w napięciu, a emocje, które przy tym towarzyszą są megaduże.   Nie musicie się zrażać tym, że to druga część, one nie są ze sobą połączone na tyle, żeby to w czymś przeszkadzało.
 
Życie Annabelle to ciągły strach i ucieczka. Ta kobieta powinna już dawno nie żyć, a jednak. Udało jej się przetrwać. Ujawnia swoją tożsamość dopiero wtedy gdy policja odkrywa zwłoki sześciu dziewczynek. Myślała, że jej koszmar się skończył, niestety od kiedy się ujawniła, jej życiu znowu zagraża niebezpieczeństwo.
 
W Ukryciu to ten rodzaj książki, które czyta się tak, ze ciężko się od niej oderwać. Fabuła świetnie poprowadzona, dynamiczna akcja, świetni bohaterowie, błyskawiczne tempo.
Świetnie się czyta.
Polecam gorąco.
Wasza Janielka

Komentarze