Bez cukru #kasiuniagotuje - Katarzyna Burzyńska - SychowiczCzy to możliwe, że zdrowe słodycze mogą być smaczne? Czy słodycze bez cukru to słodycze?
W książce Katarzyny Burzyńskiej – Sychowicz autorka udowadnia nam, że jest to wszystko możliwe.Pani Katarzyna promuje zdrowy styl życia, jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną, ale na co dzień spełnia i realizuje swoje pasje. Ta pasja to właśnie gotowanie.
W książce „Bez cukru #kasiuniagotuje” mamy podanych 67 przepisów na smaczne i zdrowe wypieki bez maki (super dla bezglutenowców) oraz na słodkości, które nie zawierają cukru.
Czy istnieje jakakolwiek możliwość, żeby bezkarnie jeść słodkości? Czy możemy pozwolić naszym dzieciom na słodycze? Oczywiście pod warunkiem, że upieczmy je z przepisów zaczerpniętych z książki „Bez cukru #kasiuniagotuje
Wybór mamy spory, jak się nie skusić na bananowe naleśniki, kakaowe puch-pankejki czy wegańskie krówki mniam.Książka składa się z 5 rozdziałów.
Pierwszy to „O rety omlety” gdzie czytelnik znajdzie 17 pysznych przepisów na omlet, które możemy zjadać na ciepło, ale tez na zimno.
Drugi rozdział to „Piękne miski” i chodzi tu wcale, o to, że musimy mieć chińską porcelanę w domu, ale to jak pięknie wyglądają dania proponowane przez autorkę. Mamy tu min: orzechową owsiankę, michę mocy z tofu… i w sumie 15 innych pyszności
Dalej mamy „Na okrągło”. To jedne z moich ulubionych propozycji. Znajdziemy bowiem aż, 9 przepisów na różnego rodzaje naleśniki, placuszki. Uwielbiam.
Następnie przechodzimy do „Przekąsek” i tu dopiero mamy raj. Gofry, krówki, czekoladki jaglane. Ślinka cieknie na samą myśl o tych pysznościach. I wszystko bez cukru, wszystko zdrowe i pyszne.
No i na deser „Ciasta i basta”. Browie z batatów, snickers… czy muszę pisać coś więcej.
Na początku mamy również informacje od autorki np. listek w kółeczku to danie w 100% wegański itp.Każda przepis  został wzbogacony o przepiękne ilustracje – zdjęcia jak wygląda po przygotowaniu..
„Bez cukru #kasiuniagotuje” jest to książka przygotowana o tych, którym zależy na zdrowiu. O ludziach, którzy chcą jeść prosto, smacznie i zdrowo.
Jest to również świetna propozycja dla mam, które borykają się z otyłością swoich dzieci. Książka mnie osobiście bardzo pomogła w tym problemie. Dzieciom bardzo ciężko jest wytłumaczyć, że nie wolno im jeść słodyczy, tu mamy rewelacyjne rozwiązanie tego problemu. Dajemy dziecku pyszną i słodką przekąskę, ale wiemy, że jest ona w 100% bez cukru, nie wpłynie ona na dietę dziecka.
 Nasze ulubione słodkości  to: zdrowe mleczne kanapki i czekoladki jaglane.
Polecam książka dla każdego, super na prezent.


Za egzemplarz do recenzji dziękujemy wydawnictwu:


Komentarze

Prześlij komentarz