Dziewczyna na miesiąc. Październik - Listopad - Grudzień Audrey Carlan - recenzja

Ostatnia część „Dziewczyny na miesiąc” jest zupełnie  różni się od pierwszych trzech części.

Mia spłaciła już dług ojca, jest teraz wolna i zakochana po uszy w swoim pierwszym kliencie i obecnym chłopaku. West jest po traumatycznych przeżyciach po spotkaniu i przetrzymywaniu go przez terrorystów. Jest zakochany po uszy w swojej dziewczynie i to jak twierdzi „trzyma go przy życiu”.Jest to zupełnie inna część niż trzy pozostałe. Autorka zajmuje się kilkoma innymi wątkami, starając się je rozwinąć i jednocześnie zakończyć w tej części. Watek ojca, który ciągnie się w zasadzie przez wszystkie części i jest on głównym motywem postępowania głównej bohaterki. Zostaje rozwiązany według mnie w dość zaskakujący sposób. Pojawią się też wątek matki, która zostawiła dziewczynki, jak były małe i zasadzie do tej pory nie dała znaku życia.


Jaką rolę w tej części  odegra matka Mii? Czy kobiety się odnajdą? Czy może nie?

Cała fabuła oparta jest w zasadzie na codziennym życiu naszej dwójki.

Jest bardzo dużo scen erotycznych, wiec, jeśli nie lubicie takich scen, nie sięgajcie po kolejny tom, lub potraktujcie książkę z lekkim przymrużeniem oka.

Seks jest tu lekarstwem na chyba wszystkie bolączki dnia codziennego. Na zły humor, na nocne koszmary, na traumę i wiele innych.

Ja jestem po lekturze wszystkich 4 części i mogę tylko powiedzieć, że nie żałuję. Jest to bardzo fajna, lekka i miła w czytaniu literatura kobieca. Owszem są sceny erotyczne (nawet sporo), ale przecież nie jest to nic strasznego. Nie można być przecież pruderyjnym i udawać, że to jest fee i że mnie to nie dotyczy.


Ja osobiście polecam. Ciekawa jestem jednak jaka jest wasza opinia na temat tej serii?

Wcześniejsze części
Styczeń luty marzec
Kwiecień maj czerwiec


Komentarze