Corinne Michaels - On jest dla mnie - kolejna historia braci Arrowood

 

Kolejny z braci Arrowood próbuje odnaleźć swoją drugą połówkę. Jesteście ciekawi czy mu się uda?

Mnie wcześniejsze dwie części bardzo przypadły do gustu. Jak będzie z tą? Jeśli wytrwacie do końca recenzji, na pewno wam powiem.

Sean Arrowood to światowej sławy futbolista. Ma oczywiście tak jak poprzedni jego bracia zamieszkać pół roku na farmie, to jest warunek, żeby zachować spadek. Mężczyzna mieszka w dużym mieście, a jego rodzinne miasteczko wzbudza w nim raczej niechęć. Dobrze, że mieszka w nim dalej Devney, jego przyjaciółka. Jednak czy to na pewno tylko przyjaciółka z dziecinnych lat? Okazuje się, że niekoniecznie. Czy pobyt na farmie zmusi go do podjęcia ważnych życiowych decyzji?

 


 

Zastanawiałam się, czy autorce uda się stworzyć kolejną fajną historię, bo wiecie to już trzeci z braci. Myślałam, ze im dalej, tym będzie gorzej. Oj jakże się myliłam. Historia okazał się fantastyczna i tym razem bawet trochę śmieszna. Bohaterowie świetnie do siebie pasują, łączy ich wiele emocji, wiele wspólnych przeżyć. Autorka wspaniale potrafiła wpleść te  historyjki w fabułę, potem oczywiście okazywało się, że miały one jakieś drugie dno. Czyta się to naprawdę wspaniale. Widać, że autorka ma lekkość pisania. Język jest prosty i wspaniale się to czyta. Akcja toczy się dynamicznie i dość płynnie, co sprawia, że nie wiadomo kiedy i okazuje się, że właśnie mamy ostatnią stronę.

Myślę, ze ta seria to idealna lektura na urlop. Świetnie napisane, piękne, wzruszające historie, no idealna przecież.

Polecam serdecznie. 

 


 

Komentarze